فهرست اخبار فهرست اخبار

جلسه هم‌اندیشی کارکنان شعبه امیرکبیرگرگان

جلسه هم‌اندیشی کارکنان شعبه امیرکبیرگرگان با حضور کرامت اسماعیلی معاون مدیریت گلستان و همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی با موضوع جذب منابع و تشریح خدمات و سپرده‌های بانک به‌ویژه سپرده آتیه طلایی 3 در محل این شعبه برگزار شد.

در این نشست مشترک، کرامت اسماعیلی معاون مدیریت طی سخنانی با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و حضور در جمع کارکنان شعبه امیرکبیرگرگان، طی سخنانی گفت: با توجه به پتانسیل و استعداد بسیار خوبی که در همکاران استان گلستان وجود دارد، انتظار می‌رود تا جایگاه این مدیریت بیش ‌از پیش ارتقا یابد. وی افزود: می‌توان با همت ، همدلی و تلاش و پشتکار همکاران شعبه و مدیریت در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد رشد و ارتقاء کلیه شعب استان باشیم.

 کرامت اسماعیلی خطاب به همکاران شعبه تصریح کرد: کارکنان بانک نقش بسیار مهم و کلیدی را در جذب مشتریان به‌عنوان مشتریان وفادار ایفاء می‌نمایند و اگر انگیزه و اراده لازم در همکاران برای این امر حاصل شود می‌توانند در توجیه و ترغیب مشتریان به دریافت خدمات از بانک مسکن بسیار موفق عمل نمایند.

وی همچنین یادآور شد: داشتن اطلاعات و دانش بانکی و تسلط بر بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها و معرفی صحیح سپرده‌ها و خدمات بانک به مشتریان و پاسخگویی مناسب به درخواست‌ها و انتظارات ایشان در چارچوب قوانین و مقررات همراه با تکریم و احترام از عوامل مهم و مؤثر در جذب مشتریان بوده که می‌بایست همواره مدنظر همکاران قرار گیرد.

معاون مدیریت در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نموده تا با برنامه‌ریزی مناسب و تلاش و همت تمامی کارکنان صف و ستاد مدیریت، شاهد ارتقاء درجه شعب استان تا پایان سال جاری باشیم و همکاران نیز بتوانند از  امتیاز و مزایای آن در تمامی سطوح شغلی بهره‌مند شوند.

در بخش دیگری از این نشست، وحید طاهری رئیس شعبه امیرکبیر گرگان و علی زمانی کارشناس بازاریابی مدیریت هر یک به ایراد سخن پرداختند و در خصوص راهکارهای بازاریابی مؤثر در ارائه خدمات و سپرده های بانک و شیوه‌های مذاکره با مشتریان به‌منظور جذب منابع و تحقق اهداف بانک موارد و نکات لازم را بیان کردند.

در ادامه این جلسه، مهدی خسروی بانکدار شعبه، حساب سپرده آتیه طلایی 3، شرایط افتتاح و مزایای آن را به‌عنوان یکی از مزایای رقابتی بانک برای همکاران به‌طور کامل تشریح و به سؤالات همکاران پاسخ گفت.

آخرین بروزرسانی 1400/4/12