فهرست اخبار فهرست اخبار

تقدیر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان از بانک مسکن

از مدیریت شعب استان گلستان ، توسط مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی شد.

در جلسه مشترک فی‌مابین مجید اسدی فر مدیر شعب استان و عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک مسکن به جهت مساعدت و کمک‌های غیر نقدی در قالب بسته‌های حمایتی و معیشتی تقدیر شد.

در این نشست، مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و هییت همراه در بانک مسکن، گفت: بانک مسکن همواره آمادگی دارد تا در راستای انجام رسالت و مسیولیت اجتماعی خویش به کمک و یاری هموطنان در سراسر کشور مبادرت ورزد.

وی تصریح کرد: در این حوزه، بانک مسکن در گامی دیگر اقدام به مشارکت در ساخت و احداث مدرسه 4 کلاسه در روستای محروم یکه قوز سفلی در شهرستان کلاله نموده است که مقرر شده است این مدرسه با نام شهدای بانک مسکن در مهرماه سال جاری، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

در ادامه این نشست مشترک، عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز گفت: مشارکت و حضور بانک مسکن استان در عرصه مسیولیت‌های اجتماعی و نیز حمایت‌ها و مساعدت‌های بانک در این زمینه ستودنی و قابل تقدیر بوده و جای تشکر و قدردانی دارد.

 وی اضافه کرد: تعامل و همیاری بانک مسکن در ایام پایانی سال گذشته در زمینه تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی و معیشتی و همچنین لوازم‌التحریر در بین مردم مناطق محروم و آسیب‌دیده از سیل اخیر استان عملی شایسته و خداپسندانه بود که جا دارد مراتب سپاس و قدردانی خویش و مجموعه سازمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان را از بانک مسکن اعلام نمایم.

 

گفتنی است، در پایان این نشست عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از زحمات مجید اسدی فر مدیر شعب استان و همچنین محمد معانی قاسمی رییس دایره تجهیز و پشتیبانی و علیرضا کلبادی نژاد کارشناس روابط عمومی مدیریت با اهدا لوح تقدیر تجلیل و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/4/22