مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیران شرکت تعاونی مخابرات گنبدکاووس

مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیران شرکت تعاونی مخابرات گنبدکاووس

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان طی نشستی مشترک با اعضاء ‏هیئت‌مدیره شرکت تعاونی کارکنان مخابرات گنبدکاووس که در محل ساختمان ‏این مدیریت برگزار شد دیدار و گفتگو نمود.‏

در این نشست که معاونین مدیریت، رئیس دایره اعتباری و همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی این مدیریت نیز حضور داشتند، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران شرکت تعاونی کارکنان مخابرات گنبدکاووس، از انتخاب و اعتماد ایشان به بانک مسکن تشکر و قدردانی نمود و خدمات‌رسانی به آحاد مردم را به ‌عنوان یکی از افتخارات بانک دانست.

وی افزود: بانک مسکن به‌عنوان یک بانک مردمی همواره در جهت حمایت از اقشار متوسط و کم‌درآمد جامعه و تأمین مسکن آنان گام برداشته است و در این راستا همکاران ما برای این خدمات‌رسانی از هیچ تلاش و کوششی به‌منظور ایجاد رضایت در مشتریان و عموم مردم فروگذار نیستند. مدیر شعب استان در ادامه به برخی از خدمات و تسهیلات بانک مسکن اشاره کرد و توضیحاتی را پیرامون آن ارائه نمود.

در ادامه این نشست مشترک، اعضا هیئت‌مدیره شرکت تعاونی مخابرات کارکنان گنبد کاووس از تعامل و همکاری کارکنان بانک مسکن و زحمات ایشان در ارائه خدمات به اعضاء شرکت تعاونی مذکور تشکر و قدردانی نمودند و اذعان کردند، بانک مسکن یک بانک قوی و ریشه‌دار در نظام بانکی کشور است و به جهت خدماتی که به آحاد مردم در جهت تأمین مسکن ایشان ارائه می‌نماید، همواره دعای خیر مردم بدرقه راه پرسنل آن خواهد بود.

گفتنی است، شرکت تعاونی کارکنان مخابرات شهرستان گنبد کاووس دارای پنج عضو هیئت‌مدیره و 570 نفر عضو می‌باشد که هر یک از این اعضاء دارای 3 حساب ممتاز، مسکن جوانان و قرض‌الحسنه پس‌انداز متصل به یک مسکن کارت می‌باشند که طی مذاکره مسئولان این مدیریت، در بانک مسکن جذب و اقدام به افتتاح حساب نموده‌اند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/29