تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکار بازنشسته شعبه مرکزی گرگان

به منظور ارج نهادن و پاسداشت آخرین روز کاری قنبر راهدار همکار شاغل در شعبه مرکزی گرگان، مسئولان مدیریت گلستان با حضور در این شعبه طی مراسمی از تلاش‌ها و زحمات ارزشمند ایشان تقدیر نمودند.

در این مراسم که با حضور رئیس و همکاران شعبه برگزار شد، موسی رمضان پور رئیس دایره منابع انسانی این مدیریت، طی سخنانی از تلاش‌ها و زحمات خالصانه قنبر راهدار در طی 30 سال خدمت صادقانه در بانک مسکن که عهده‌دار بایگانی شعبه مرکزی گرگان بوده تشکر و قدردانی نمود و پیشرفت و موفقیت بانک را مرهون زحمات و تلاش‌های همکاران دانست و استفاده از تجربیات با ارزش بازنشستگان را در جهت پیشبرد و تحقق اهداف بانک بسیار حائز اهمیت خواند.

در ادامه این مراسم قنبر راهدار ضمن تشکر و قدردانی از حضور همکاران و مسئولان این مدیریت، ضمن بیان خاطراتی از دوران خدمت خود، برای تمامی کارکنان و خانواده ایشان آرزوی سلامتی و تندرستی نمود و همچنین برای بانک مسکن آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون در تمامی عرصه‌ها نمود.

گفتنی است، در پایان این مراسم، هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیریت به همکار بازنشسته شعبه مرکزی گرگان اهداء و از زحمات وی تجلیل و قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1400/6/23