تازه های اخبار تازه های اخبار

تکریم و معارفه معاونین مدیریت شعب گلستان برگزار شد

طی مراسمی با حضور محمّدرضا جعفری سرپرست مدیریت شعب استان گلستان ، از تلاش ها و زحمات ارزشمند و خدمات ارزنده محمود خاقانی معاون سابق این مدیریت تجلیل و قدردانی و حسین نوروزی پور طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک به عنوان معاون جدید مدیریت گلستان منصوب و به همکاران این مدیریت معرفی شد.

در آغاز این مراسم ، محمّدرضا جعفری سرپرست مدیریت گلستان طی سخنانی با تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات ارزشمند محمود خاقانی معاون سابق مدیریت در طی سال‌های خدمتشان در گلستان که از این پس در مدیریت شعب استان خراسان شمالی مشغول به خدمت خواهد بود، گفت : تعهد سازمانی و زحمات ایشان بر هیچ‌کسی پوشیده نیست و برای ایشان در استان خراسان شمالی آرزوی موفقیت روزافزون می نمایم.

سرپرست مدیریت گلستان در ادامه انتصاب حسین نوروزی پور را به سمت معاون جدید مدیریت گلستان تبریک گفت و از اینکه معاونین مدیریت شناخت خوبی از استان و همکاران آن دارند ابراز خرسندی نمود و اظهار داشت؛ این موضوع می‌تواند کمک بسیار خوبی در برنامه‌ریزی‌های آتی در جهت تحقق اهداف تعیین‌شده بانک نماید.

وی با بیان این مطلب برای حسین نوروزی پور در ادامه خدمت در استان گلستان آرزوی توفیق نمود.

محمدرضا جعفری در ادامه سخنان خود به موضوع ارزیابی عملکرد پرداخت و گفت: مدیریت گلستان در ارزیابی عملکرد در مقطع پایانی سال 99 در منطقه سبز قرار گرفت، اما می‌طلبد که با همت و تلاش کلیه همکاران صف و ستاد استان بتوانیم در این فرآیند رتبه‌های برتر و بالای جدول ارزیابی عملکرد را کسب نماییم و موفقیت در این بخش نیاز به تلاش، برنامه‌ریزی صحیح و هوشمندانه دارد که بتوان در آیتم‌های ارزیابی عملکرد و کسب نمرات کامل تعیین‌شده آن موفق عمل نموده و هر شعبه نیز می‌بایست با بررسی دقیق و پیگیری‌های منظم و شناخت نقاط ضعف و قوت عملکرد به تمام اهدافی که برای آن ترسیم و تعیین‌شده است برسد.

وی افزود: فرآیند ارزیابی عملکرد مرحله‌به‌مرحله کامل‌تر می‌شود و همکاران دوایر مدیریت با راهنمایی شعب و تعامل مطلوب و مناسب و پشتیبانی از شعبه، زمینه موفقیت هر چه بیشتر را در ارزیابی عملکرد فراهم آورند به‌گونه‌ای که تمامی شعب استان در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قرار گیرند.

سرپرست مدیریت گلستان در ادامه سخنان خود از همکاران شعبی که در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قرار گرفتند به‌ویژه سه شعبه شهید شاهرخی گرگان، آزادشهر و امیرکبیر گرگان که به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را در بین شعب استان کسب نمودند، صمیمانه تشکر و قدردانی نمود و خطاب به شعبی که در منطقه سبز قرار نگرفتند و حائز نمره کافی نشدند گفت: این شعب نیز می‌بایست برنامه‌ریزی راهبردی بهتری را برای موفقیت و کسب نمره لازم در ارزیابی عملکرد طراحی نمایند و با همت و تلاش بیشتر و مطلوب‌تر در مقاطع ارزیابی عملکرد بعدی به منطقه سبز ورود نمایند.

محمدرضا جعفری در ادامه به موضوع جذب منابع پرداخت و اظهار داشت: اهداف تعیین‌شده در حوزه جذب منابع به شعب استان ابلاغ ‌شده است و با توجه به اینکه صندوق آباد، مشترک و طرح اقدام ملی در آمار جذب منابع استان‌ها محسوب نمی‌شود، لذا می‌بایست با توجه به اهداف تعیین‌شده جدید و افزایش چند برابری آن، تلاش مضاعفی توسط همکاران صورت پذیرد. وی خاطرنشان کرد؛ با توجه به شرایط استان به لحاظ کشاورزی می‌توان برنامه‌ریزی‌ لازم و مؤثر برای جذب منابع کشاورزان به‌ویژه در زمان برداشت محصول صورت پذیرد.

سرپرست مدیریت گلستان همچنین به ضمانت‌نامه های صادره اشاره کرد و گفت: در طی دوماهه ابتدایی سال جاری، میزان ضمانت‌نامه‌های صادره شعب با اهداف تعیین‌شده فاصله زیادی دارد و با توجه به تأکید مدیران عالی بانک مبنی بر ارائه خدمات کارمزد محور به مشتریان، می‌بایست شعب عملکرد و فعالیت‌های خود را بر این اساس برنامه‌ریزی و راهبری نمایند تا بتوانند اهداف تعیین‌شده در این بخش را تحقق بخشند.

 در ادامه این مراسم محمود خاقانی معاون سابق مدیریت نیز با تشکر و قدردانی از برگزاری این مراسم، بازگشت و انتصاب حسین نوروزی پور را به سمت معاون جدید مدیریت گلستان تبریک گفت و برای ایشان آرزوی بهروزی و توفیق روزافزون نمود. خاقانی اظهار داشت: خدای متعال را شاکرم که توفیق داشتم حدود 3 سال در استان سرسبز گلستان در خدمت همکاران این استان باشم و از ثمره این سال‌ها همین بس که دوستان و همکاران بسیار خوبی پیدا کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم.

وی افزود: در طی سال‌هایی که در استان گلستان مشغول به خدمت بودم، سعی‌ام بر این بود تا برای همکارانم محیطی بدون استرس و نگرانی ایجاد کنم که همکاران بتوانند با آرامش و بدون دغدغه فعالیت کنند و در طی این مدت چیزی جز محبت، صداقت و تلاش و پشتکار از همکاران ندیدم.

محمود خاقانی ابراز امیدواری کرد با توجه به پتانسیل و توانمندی بالایی که در همکاران مدیریت و شعب استان وجود دارد، تحقق اهداف سال جاری و کسب نمرات لازم و نیز رتبه‌های برتر ارزیابی عملکرد در سال جاری دور از انتظار نیست و قطعا شاهد تحقق اهداف بانک در این استان و قرار گرفتن مجدد در منطقه سبز خواهیم بود.

 معاون سابق مدیریت در پایان سخنان خود از همدلی، همراهی و تلاش‌ها و زحمات مدیران سابق و نیز یکایک همکاران مدیریت و شعب استان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و برای ایشان آرزوی سلامتی، توفیق روزافزون و عاقبت بخیری نمود.

در بخش دیگری از این مراسم، حسین نوروزی پور معاون جدید مدیریت با ابراز خرسندی از حضور مجدد در استان گلستان و در جمع همکاران مدیریت و شعب استان از حضور همکاران در این مراسم تشکر و قدردانی کرد و گفت: خدای متعال را شاکر هستم که خدمت به مردم شریف و خوب استان گلستان و همکارانم را مجدداً به بنده ارزانی داشته و این مهم را یکی از افتخارات خود می دانم.

 نوروزی پور در ادامه افزود: قطعاً با توکل به خدای بزرگ و بهره مندی از رهنمودهای مدیر شعب استان و با همت و تلاش تمامی همکاران صف و ستاد مدیریت، می‌توان به اهداف عالیه بانک دست‌یافت و در تمامی حوزه‌ها موفق و پیروز بود و متعاقبا به آنچه شایسته این استان می‌باشد نائل شویم.

معاون جدید مدیریت از تلاش‌ها و زحمات محمود خاقانی در طی سالیان خدمتش در استان گلستان قدردانی و برای ایشان در استان خراسان شمالی و در ادامه راه آرزوی توفیق روزافزون نمود. وی همچنین به اهداف تعیین‌شده در حوزه جذب منابع اشاره کرد و گفت: با توجه به تعیین اهداف چند برابری برای منابع در سال جاری، می‌بایست با تلاشی مضاعف و بیشتر از گذشته فعالیت کنیم و با انجام بازاریابی‌های مؤثر و پرداخت تسهیلات به مشتریان و متقاضیان با رویکرد جذب منابع، بتوانیم اهداف بانک را محقق نماییم و سهم بانک مسکن را در بین بانک‌های استان افزایش دهیم.

معاون مدیریت تصریح کرد: در بخش ارتقاء درجه شعب استان می‌بایست تلاش بیشتری شود تا در پایان سال جاری شاهد ارتقاء درجه شعب باشیم، چراکه پیامدها و نتایج مثبت آن به همکاران و استان بازخواهد گشت و از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

گفتنی است، در بخش دیگری از این مراسم، از زحمات ارزشمند محمود خاقانی معاون سابق مدیریت با اهدا هدایا تجلیل و قدردانی و در ادامه حکم انتصاب حسین نوروزی پور معاون جدید مدیریت، قرائت و توسط سرپرست مدیریت شعب استان به وی اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/25