تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک سرپرست مدیریت گلستان با نماینده شرکت ناواکو

محمدرضا جعفری سرپرست مدیریت شعب گلستان طی نشستی مشترک با نماینده شرکت ناواکو در استان دیدار و پیرامون مسائل مربوط به حوزه POS فروشگاهی و پذیرندگان گفتگو کرد.

در این نشست که کرامت اسماعیلی معاون مدیریت، همکاران بازاریابی و کلیه پرسنل نمایندگی شرکت ناواکو در گستان نیز حضور داشتند، محمدرضا جعفری سرپرست مدیریت شعب گلستان طی سخنانی، حسن رفتار و برخورد مناسب با پذیرندگان POS فروشگاهی را در وفادارسازی ایشان بسیار حائز اهمیت دانست.

وی افزود: پرستاری مطلوب از دستگاه‌هایPOS و تعامل و ارتباط حسنه با مشتریان و راهنمایی لازم در زمان مراجعه و سرکشی کارکنان پشتیبان شرکت ناواکو سبب ترغیب مشتریان به استفاده بیشتر از POS فروشگاهی بانک و افزایش کارکرد و تراکنش‌ها خواهد شد.

 محمدرضا جعفری در ادامه با اشاره به اهمیت ارائه خدمات کارمزد محور در بانک، بازاریابی صحیح و مناسب دستگاه‌هایPOS و ترغیب مشتریان و پذیرندگان به استفاده بیشتر از دستگاه‌ها و افزایش تراکنش را خواستار شد. گفتنی است، در این نشست مشترک، بر تعیین اهداف ماهانه در بخش بازاریابی جدید POS فروشگاهی و ابلاغ به شعب تابعه، داشتن اطلاعات کافی کارکنان پشتیبان شرکت ناواکو از خدمات و محصولات بانک و اشراف کامل بر آمار و عملکرد پذیرندگان در هنگام مراجعه و سرکشی از دستگاه‌های کارت‌خوان، ارتباط دوسویه و مؤثر کارکنان شرکت ناواکو با همکاران شعب استان در خصوص بازاریابی‌های انجام‌شده، برگزاری جلسه هفتگی مسئولان مدیریت با کارکنان شرکت ناواکو در استان، جمع‌آوری دستگاه‌های کم بازده و ترغیب پذیرندگان به تراکنش و فعالیت بیشتر تأکید شد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/19