تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب گلستان با مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک استان

مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان با حضور در اداره کل ثبت ‌اسناد و املاک استان، با حمید کشاورز مدیرکل این اداره دیدار و پیرامون تعاملات و همکاری های فی‌مابین گفتگو کرد.

اسدی فر مدیر شعب گلستان، در آغاز این نشست مشترک، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و تبریک صمیمانه به مدیرکل جدید اداره ثبت‌ اسناد و املاک استان، طی سخنانی گفت: با توجه به زمینه‌ها و حوزه‌های کاری مشترک میان بانک مسکن و اداره ثبت ‌اسناد و املاک، تعامل و همکاری‌های فی‌مابین می‌بایست بیش‌از پیش توسعه و گسترش یابد.

 وی افزود در حوزه پرونده‌های حقوقی و اجراییه مطابق با ضوابط و قوانین وضع‌شده و با نظارت و کنترل دقیق مراحل اجرایی کار انجام می پذیرد که در این راستا تعاملات و همکاری مستمر و مؤثر دو سازمان می‌تواند نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای را در این خصوص ایفا نماید.

در ادامه این دیدار، حمید کشاورز مدیرکل جدید اداره ثبت ‌اسناد و املاک استان گلستان، ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان گفت: با توجه به اینکه اداره ثبت به‌عنوان یک نهاد حاکمیتی قلمداد می‌گردد، تمامی ادارات ، نهادها و سازمان‌ها ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با آن دارند و با توجه به حساسیت جایگاه آن خدمات متنوع و بسیار زیادی را اداره ثبت به مردم جامعه و نیز بانک‌ها ، ادارات و سازمان‌های مختلف کشور ارایه می‌دهد.

 وی افزود: وجود کنترل و نظارت‌های کافی و لازم باعث خواهد شد حق‌ وحقوق مردم تضییع و تباه نشود و با یک برنامه‌ریزی مدون و صحیح و پیگیری موثر و مستمر به‌گونه‌ای باید پیش رویم که کمترین گسستگی و گسیختگی در پرونده‌های حقوقی و قضایی ایجاد شود.

مدیرکل اداره ثبت استان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری میان بانک مسکن و اداره کل ثبت‌اسناد و املاک پیشبرد امور و اجرای کار به بهترین شیوه انجام خواهد شد و این موضوع در سالم‌سازی امور مربوطه کمک بسیار زیادی خواهد نمود. حمید کشاورز همچنین در ادامه خواستار گزارش کامل و دقیقی از تعداد و روند پرونده‌های اجراییه بانک شد تا کنترل و رصد بهتری از نحوه انجام امور و پیگیری‌های مربوط به آن صورت پذیرد. وی همچنین از آمادگی اداره کل ثبت در خصوص تعامل و همکاری با بانک مسکن پیرامون حوزه های کاری مشترک خبر داد.

گفتنی است، در پایان این نشست مشترک، طرفین بر توسعه و گسترش همکاری‌های فی‌مابین تاکید و ابراز امیدواری نمودند تا با توسعه روابط میان دو سازمان، خدمات‌رسانی بیشتر و بهتری به مردم استان در بخشهای کاری مرتبط ارایه شود.

آخرین بروزرسانی 1399/1/16