تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم روز زن در مدیریت گلستان

مراسم روز زن به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور مجید اسدی فر مدیر شعب استان، مسیولان این مدیریت و بانوان همکار در مدیریت گلستان برگزار شد.

در آغاز این مراسم، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان با تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و هفته گرامیداشت مقام مادر ، از حضور همکاران در این مراسم تشکر و قدردانی نمود و بر وجود اندیشه مثبت در همکاران، روحیه خود باوری، امنیت اجتماعی و مسیولیت‌پذیری تاکید نمود و نقش‌آفرینی چندگانه بانوان همکار و زحمات و تلاش‌های بسیار زیاد آنان را یادآور شد.

وی گفت: زحماتی که زنان متحمل می‌شوند قطعاً کمتر از مردان نیست و این زحمات چه در محیط خانه و چه خارج از آن بسیار تاثیرگذار است و زنان، شیرازه یک زندگی خوب هستند و قطعاً در کنار هر مرد موفقی یک زن موفق و حمایت‌ها و پشتیبانی او وجود دارد. اسدی فر خاطرنشان کرد: باید از سبک و سیره فاطمی درس و الگو گرفته و آن را در زندگی خویش بکار گیریم و سرلوحه کار خود نماییم.

مدیر شعب استان در ادامه حضور و مشارکت زنان جامعه را در عرصه‌های مختلف زندگی اجتماعی و سیاسی بسیار حایز اهمیت دانست و تاکید کرد که حضور فعال زنان و نقش آنان در عرصه‌های مختلف جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

 وی در ادامه گفت: تکریم از شخصیت والای مادر و احترام به او واجب شرعی است و به فرموده پیامبر اکرم (ص)، بهشت زیر پای مادران است.

 مجید اسدی فر یادآور شد؛ چتر خانواده بر سر فرزندان همیشه وجود دارد و هم پدر و مادر و هم فرزندان نسبت به یکدیگر حقوق مشخصی دارند که می‌بایست رعایت و فرزندان نیز باید به پدر و مادر خویش احسان و نیکی نموده تا رضایت پدر و مادر و متعاقباً خشنودی خداوند را کسب نمایند.

گفتنی است، در بخش پایانی این مراسم، لوح تقدیر به مناسبت تبریک روز زن و به پاس تقدیر از تلاش‌ها و زحمات بانوان همکار شاغل و بازنشسته این مدیریت، به رسم یادبود توسط مدیر شعب استان به ایشان اهدای و همچنین یک قواره چادر مشکی نیز به 6 نفر از همکارانی که ملبس به حجاب برتر چادر می باشند تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1399/1/16