تازه های اخبار تازه های اخبار

عملكرد موفق مديريت گلستان در پرداخت تسهيلات به سيل زدگان

مدیر شعب گلستان خبر داد : با پرداخت تسهیلات به 99 درصد پرونده‌های سیل‌زدگان، بهترین عملکرد را داریم . مدیر شعب گلستان از پرداخت تسهیلات به 99 درصد پرونده‌های مربوط به سیل‌زدگان که از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بانک مسکن معرفی‌شده‌اند خبر داد.

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان گفت: با عنایت به وقوع حادثه سیل در گلستان و بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد بانک از مناطق سیل‌زده استان در ابتدای سال 98، این مدیریت در کنار تمام دستگاه‌های خدمت رسان اعلام کرد، آمادگی دارد در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به پرداخت تسهیلات از محل اعتبار تخصیصی دولت به سیل‌زدگان و آسیب دیدگان این حادثه اقدام کند.

 وی افزود: مدیریت گلستان برای ساخت و احداث 247 واحد شهری مبلغ 500ر123 میلیون ریال و برای ساخت 1174 واحد روستایی بالغ بر 600ر469 میلیون ریال و 2397 فقره برای تعمیر اماکن شهری و روستایی با مبلغ 250ر254 میلیون ریال و تعداد 1455 فقره تسهیلات امور معیشتی به مبلغ 550ر216 میلیون ریال و مجموعاً در بخش اعطای تسهیلات به سیل‌زدگان استان، این مدیریت تعداد 5273 فقره تسهیلات با مبلغ 900ر063ر1 میلیون ریال به متقاضیان و معرفی‌شدگان پرداخت‌ نموده است.

اسدی فر تصریح کرد: مدیریت گلستان در حال حاضر با 99 درصد انعقاد قرارداد در پرونده‌های تسهیلاتی مربوط به سیل زدگان استان دارای بهترین عملکرد می‌باشد که جا دارد از عملکرد مطلوب و تلاش‌ها و زحمات بی‌وقفه همکارانم در جهت کاستن از دغدغه‌ها و آلام مردم آسیب‌دیده از سیل ویرانگر تشکر و قدردانی نمایم.

وی همچنین به کمک‌های نقدی و غیر نقدی مدیریت گلستان به سیل‌زدگان استان اشاره کرد و گفت: بانک مسکن از همان ابتدای وقوع سیل، اقدام به ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی در قالب امور معیشتی، لوازم‌خانگی و نوشت‌افزار به سیل‌زدگان کرد.

مدیر شعب استان در بخش پایانی سخنان خود اضافه کرد: کمک‌های  همکاران و سایر اقلام و کمک‌های صورت گرفته جمع‌آوری و در اختیار جمعیت هلال‌احمر استان گلستان به‌عنوان متولی ارائه کمک به سیل‌زدگان قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1399/1/16