تازه های اخبار تازه های اخبار

با هدف وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی ، در گلستان برگزار شد

نشست مشترک مسیول شعبه کلاله با رییس بنیاد مسکن شهرستان مراوه تپه و مسیولان شوراهای اسلامی و دهیاران

به منظور تبادل نظر و برنامه ریزی و ارایه راهکارهای اجرایی لازم در خصوص وصول مطالبات تسهیلات مسکن روستایی شعبه کلاله ، نشست مشترکی میان مسیول این شعبه و مدیر بنیاد مسکن شهرستان مراوه تپه و مسیولان شوراهای اسلامی و دهیاران بخش گلیداغ در محل این بخشداری برگزار شد.

در این جلسه ، حسین فدایی مسیول شعبه کلاله ضمن قدردانی از تعامل و همکاری بخشداری گلیداغ و بنیاد مسکن شهرستان مراوه تپه در برگزاری این نشست، طی سخنانی از دهیاران و مسیولان شوراهای اسلامی خواست تا نسبت به اطلاع رسانی لازم به گیرندگان تسهیلات مسکن روستایی به منظور پرداخت به موقع اقساط اقدام نمایند. وی گفت : همکاری و تعامل لازم میان بانک و بنیاد مسکن و همچنین دهیاری ها و شوراهای اسلامی باعث خواهد شد تا منابع و تسهیلات پرداختی به روستاییان و گیرندگان تسهیلات مجددا به چرخه مالی بانک بازگردد و متعاقبا بانک نیز قادر خواهد بود از محل این منابع به سایر متقاضیان تسهیلات پرداخت نماید. مسیول شعبه کلاله تاکید کرد باید موضوع بلاعوض نبودن تسهیلات اعطایی را از اذهان روستاییان پاک کرد و ضمن توجیه لازم ، آنان را از عواقب اقدامات قانونی و تحمیل جرایم در صورت عدم پرداخت اقساط آگاه نمود.
در ادامه این نشست حسن مودی بخشدار گلیداغ ، با ابراز خرسندی از حضور مسیولان بانک مسکن و شوراهای اسلامی و دهیاران ، از زحمات و تلاشهای کارکنان بانک مسکن استان در خصوص پرداخت به موقع تسهیلات مسکن روستایی و تامین سرپناه برای این قشر زحمتکش تشکر و قدردانی نمود. وی در ادامه از مسیولان دهیاریها و شوراهای اسلامی خواست تا با اطلاع رسانی لازم و موثر به روستاییان و گیرندگان تسهیلات مسکن، آنان را نسبت به پرداخت به موقع اقساط توجیه نمایند. در پایان این نشست ، فدایی مسیول شعبه کلاله فهرستی از کلیه گیرندگان تسهیلاتی که دارای اقساط معوق می باشند به منظور اطلاع رسانی و آگاهی به آنان و مراجعه به شعب بانک مسکن جهت پرداخت اقساط ، به دهیاران ارایه نمود.

«روابط عمومی مدیریت گلستان»

آخرین بروزرسانی 1394/4/24