تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب گلستان با همکاران ایثارگر شرق استان

احمد پاک نیت مدیر شعب گلستان به همراه سید عیسی حسینی معاون اجرایی و ناصر عبداللهی بازرس مدیریت طی سفر به شهرستان گنبد کاووس و با حضور در منزل رمضانعلی مولوی و عبدالملک خرمالی، با همکاران ایثارگر شرق این استان از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارهای صمیمی که دانیال رشیدیان مسیول شعبه مرکزی گنبد کاووس نیز حضور داشت ، پاک نیت مدیر شعب استان با ابراز خرسندی از دیدار با همکاران ایثارگر شرق استان طی سخنانی گفت : فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه فداکاری و ازخود گذشتگی باید میان تمامی افراد جامعه علی الخصوص جوانان پرورش و گسترش یابد و با انتقال آرمانها و ارزشهای موجود در دوران جنگ و 8 سال دفاع مقدس به فرزندان خود و نسل آینده بتوانیم به بهترین نحو دین خود را به شهدا و ایثارگران ادای نماییم. وی افزود : موفقیت ها و آرامشی که امروز در کشور ما حاکم است مرهون این فداکاریها و ایثارگری است. مدیر شعب گلستان در ادامه با تاکید بر الگوبرداری از رشادتها و مجاهدتهای ایثارگران گفت : این دیدارها به منظور قدردانی از زحمات ، فداکاریها و حماسه سازی تلاشگران عرصه جهاد و ایثار است که به برکت این ایثارگریها کشور عزیزمان ایران در طول 8 سال دفاع مقدس از حضور دشمنان پاک شد.
همچنین در این دیدارها رمضانعلی مولوی و عبدالملک خرمالی از حضور مدیران و مسیولان بانک مسکن استان قدردانی و از دیدار مجدد با آنان ابراز خرسندی نمودند.
گفتنی است در پایان این دیدارها ، هدایایی به رسم یادبود به همکاران ایثارگر اهدای شد.
« روابط عمومی مدیریت گلستان »

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/24