تازه های اخبار تازه های اخبار

کارخانه آرد طلوع فجر به جمع مشتریان مدیریت گلستان پیوست

طی مذاکره و دیدار مدیر شعب گلستان ، با مدیر عامل کارخانه آرد طلو فجر ، این کارخانه با افتتاح حساب سپرده ممتاز ویژه در شعبه مرکزی گرگان به جمع مشتریان بانک مسکن استان پیوست.
احمد پاک نیت مدیر شعب استان که قاسم ثناگونیا مسیول شعبه مرکزی گرگان و زمانی کارشناس بازاریابی مدیریت وی را همراهی کردند ، با حضور در محل کارخانه مذکور با حسینی مدیر عامل آن دیدار و پیرامون همکاریهای دوجانبه گفتگو کرد. پاک نیت در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت : سپرده گذاری در بانک مسکن یک رابطه برد – برد می باشد و تمامی سپرده گذاران این اطمینان را دارند ، پولهایی را که آنان در این بانک سرمایه گذاری می نمایند در بخش مسکن و ساختمان و تامین سرپناه برای اقشار مختلف جامعه مصرف خواهد شد. مدیر شعب گلستان در ادامه ضمن ارایه آماری در خصوص عملکرد بانک در حوزه مسکن مهر ، بخشی از خدمات و سپرده های بانک را معرفی نمود و از بازدهی بالای سپرده ممتاز و مزایای منحصر به فرد آن سخن گفت.
در ادامه این نشست مشترک ، حسینی مدیر عامل کارخانه آرد طلوع فجر اظهار داشت : کارنامه و عملکرد مثبت بانک مسکن در بخشهای مختلف بویژه طی سالهای اخیر نزد اکثر مردم استان دیده شده است و همگان بر خدمات شایسته این بانک اذعان دارند. وی ابراز امیدواری کرد تا در آینده روابط و تعاملات میان کارخانه آرد طلو فجر و بانک مسکن گسترش یابد.
گفتنی است پس از برگزاری این نشست ، این کارخانه با افتتاح حساب سپرده ممتاز ویژه نه ماهه در شعبه مرکزی گرگان به گروه مشتریان بانک مسکن استان گلستان پیوست.
«روابط عمومی مدیریت گلستان»
آخرین بروزرسانی 1394/4/24