تازه های اخبار تازه های اخبار

در گلستان صورت گرفت

مراسم تجلیل از مدرسان دوره های آموزشی و نفرات برگزیده آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 92

طی مراسمی با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب گلستان ، معاونین ، روسا و کارکنان دوایر مدیریت و روسای شعب مرکز استان ، از مدرسان دوره های آموزشی و نفرات برتر آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 92 تجلیل شد.
در این مراسم که در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد ، در بخش مدرسان دوره های آموزشی از علی اکبر کریمی گرگان حسابرس مدیریت ، علی نسایی مسیول دایره حقوقی و وصول مطالبات ، مهدی محمدی کاهه مسیول دایره فنی و ارزیابی ، عبدالمناف شکی مسیول دایره سیستمها و ابوالفضل علیشاهی معاون دایره سیستمها که طی سال 92 با بخش آموزش مدیریت تعامل و همکاری داشتند با اهدای لوح تقدیر تجلیل و از زحمات آنان قدردانی شد. همچنین در ادامه این مراسم از یحیی میردار مسیول شعبه ولیعصر گرگان، دارنده رتبه برتر در آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 92 در گروه روسا و معاونین شعب ریالی و حسن مجیدی فر که موفق به کسب رتبه برتر این آزمون در گروه متصدیان امور بانکی استان شد با اهدای لوح تقدیر ، کارت هدیه و تشویق کتبی تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است در بخش دیگری از این مراسم ، از همکارانی که در آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 92 حایز نمره 70 و بالاتر بودند نیز با اهدای لوح تقدیر تجلیل و از تلاش و زحمات آنان قدردانی شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/23