تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب استان صورت گرفت :

اولین گردهمایی فصلی روسای شعب استان گلستان

اولین گردهمایی فصلی روسای شعب استان گلستان در سال 93 ، با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب ، معاونین و روسای دوایر در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.
در این نشست مشترک که با هدف انتقال مباحث مطرح شده در گردهمایی مدیران ارشد بانک و تشریح سایستهای اعتباری در سال 93 برگزار شد ، پاک نیت مدیر شعب گلستان طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات یکایک همکاران استان که طی سال گذشته مصروف داشتند ، به تشریح موضوعات و مباحث مطرح شده در گردهمایی مدیران ارشد بانک پرداخت و در ابتدا بیاناتی از مقام معظم رهبری با موضوع اقتصاد مقاومتی و همچنین دیدگاه مدیرعامل بانک نسبت به اهمیت و نقش و جایگاه مهم بانک مسکن و فعالیتهای همکاران در آن را مطرح کرد.
وی به نقل از مدیر عامل بانک گفت : ماموریت اصلی بانک مسکن تامین مالی سازندگان و خریداران مسکن توام با همراهی و ایفای نقش فعال و اثر گذار در سیاستهای دولت و حاکمیت است.
مدیر شعب استان در ادامه به ارایه آماری در خصوص طرح مسکن مهر در کشور پرداخت و اظهار داشت : میزان کل اعتبار این طرح بالغ بر 500 هزار میلیارد ریال بوده است که از این میزان مبلغ 477 هزار میلیارد ریال آن قرارداد منعقد شده است که 23 هزار میلیارد ریال جزی باقی مانده تعهدات بانک است.
پاک نیت پس از آن به تشریح 10 هدف عملیاتی بانک در سال 93 به نقل از مدیرعامل بانک پرداخت. مدیر شعب در ادامه با اشاره به موضوع سیاستهای اعتباری بدون سپرده بانک در سال جاری ، تصریح کرد : نود درصد از این سیاستها مربوط به بخش مسکن است که می بایست برای استفاده از این تسهیلات ، رعایت دقیق بهداشت اعتباری سرلوحه کار همکاران قرار گیرد.
وی همچنین خطاب به روسای شعب افزود : سعی کنید تسهیلات ارزان قیمت را به مشتریان سودمند بانک پرداخت نمایید.
مدیر شعب گلستان در ادامه ارایه سرویس و خدمات با کیفیت و با سرعت بیشتر به مشتریان ، داشتن شادی و نشاط در کار ، شایسته سالاری و عدالت محوری ، پاکیزگی و حفظ نظم و انضباط کاری ، کنترل و نظارت لازم بر امور ، ایجاد مسیولیت پذیری و اعتماد به نفس در بین همکاران ، داشتن برنامه ریزی در امور با توجه به شناخت اهداف ، آگاهی و شناخت قابلیتها و نقاط ضعف و قوت ، سخت کوشی و امیدواری و تلاش بیشتر را خواستار شد.
وی در بخش پایانی سخنان خود در خصوص عوامل موثر و پیش بینی کننده بازار مسکن در سال 93 توضیحاتی ارایه کرد و در ادامه از روسای شعب خواست تا مباحث مطرح شده در این گردهمایی را طی جلسه ای به کارکنان زیرمجموعه خود در شعب انتقال دهند.
همچنین در ادامه این جلسه نیز حسین نوروزی پور معاون مالی و فناوری مدیر شعب ، ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای صورت گرفته توسط همکاران ، ابراز امیدواری کرد تا در سال جاری نیز کلیه همکاران بیش از گذشته در راه اعتلای نام و جایگاه بانک و تحقق اهداف سازمانی سعی و تلاش مضاعف نمایند.
وی در ادامه به ارایه آمار در خصوص عملکرد و اقدامات مدیریت و شعب در سال گذشته پرداخت.
نوروزی پور گفت : در بخش جذب منابع ، مانده سپرده های بلند مدت و کوتاه مدت مدیریت در ابتدای سال گذشته مبلغ 396 میلیارد ریال بوده است که با 25 درصد رشد به مبلغ 667 میلیارد ریال در پایان سال رسید.
وی افزود در بخش رشد سپرده ها ، شعب سردار جنگل کردکوی با 84 درصد ، ناهارخوران گرگان 57 درصد و آق قلا با 42 درصد دارای بیشترین میزان رشد سپردها نسبت به سایر شعب بودند.
معاون مالی و فناوری با اشاره به اینکه درصد رشد کلی مدیریت طی سال 92 در بخش جذب منابع 19 درصد بوده عنوان کرد : سه شعبه مرکزی کردکوی ، ولیعصر گرگان ، مرکزی گنبد کاووس و مرکزی گرگان شعبی بودند که توانستند در سال گذشته موفق به تحقق اهداف کل سال خود در بخش جذب منابع شوند.
وی در ادامه اظهار داشت : شعب مرکزی گرگان – مرکزی گنبد-شهید بهشتی گرگان-ناهارخوران گرگان و امیر کبیر گرگان توانستند اهداف تعیین شده در طرح موج ربیع را محقق سازند. نوروزی پور با اعلام اینکه هدف تعیین شده سال جاری در زمینه جذب منابع 34 درصد می باشد ، بر جذب منابع صفر درصدی و ارزان قیمت و بازاریابی موثر و هدفمند تاکید کرد.
وی در بخش دیگر سخنان خود آماری در خصوص عملکرد شعب در بخش بانکداری الکترونیک ارایه کرد و از شعب آزادشهر ، مرکزی کردکوی ، رسالت گرگان و ناهارخوارن گرگان در بخش صدور مسکن کارت و شعب فردوسی گنبد ، 17 شهریور گنبد و رسالت گرگان در زمینه بهترین عملکرد و بیشترین میزان پرداختی دستگاههای خودپرداز تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است در بخشی دیگر از این گردهمایی ، ارسلان گران مسیول دایره اعتباری این مدیریت به تشریح سیاستهای اعتباری بانک در سال 93 پرداخت و به سوالات و ابهامات مطرح شده توسط همکاران پاسخ داد. همچنین در ادامه این جلسه تعدادی از روسای دوایر مدیریت نیز به ارایه مطالب و نکاتی در بخشها و حوزه های مختلف بانک پرداختند.
آخرین بروزرسانی 1394/4/23