تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجلیل از همکاران آزاده گلستانی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

تجلیل از همکاران ایثارگر و آزاده گلستانی

مدیریت گلستان همزمان با فرارسیدن 26 مرداد ماه که مصادف با سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی است ، با دعوت از همکاران آزاده شاغل و بازنشسته این مدیریت از آنان تجلیل و قدردانی کرد.
در این مراسم که با حضور احمد پاک نیت مدیر شعب استان ، حسینی معاون اجرایی و برخی از روسای دوایر این مدیریت برگزار شد ، پاک نیت طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور همکاران آزاده استان و دیدار با آنان گفت :
تجلیل از آزادگان و ایثارگران و قدردانی از صبر و استقامت آنان حداقل کاریست که ما می توانیم انجام دهیم. وی افزود : رنجها و مرارتهای زیادی که این عزیزان در جهت حفظ و حراست از میهن اسلامی طی دوران دفاع مقدس به جان خریدند قابل جبران نیست و ملت بزرگ ایران آسایش و امنیت خود را مدیون ایثارگریها و فداکاری آنان است.
مدیر شعب گلستان اظهار داشت : خانواده های آزادگان نیز با صبر و بردباری و تحمل رنج دوری ، سهم بزرگی در این ایثارگریها دارند.
پاک نیت اضافه کرد: ملت ایران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و طی 8 سال جنگ تحمیلی به دنیا نشان دادند که در هنگام مشکلات و سختیها حامی یکدیگر هستند و تا پای جان برای دفاع از حریم و امنیت کشور خود ایستادگی می نمایند.
همچنین در ادامه این مراسم ، هر یک از همکاران آزاده به ذکر خاطراتی از دوران اسارت و دفاع مقدس پرداختند.
گفتنی است، در پایان این مراسم از طرف مدیریت لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به هر یک از همکاران آزاده اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/23