تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

مدير شعب گلستان : اصول شايسته گزيني و شايسته پروري بايد از درون شعب نشات بگيرد

مدير شعب گلستان : اصول شايسته گزيني و شايسته پروري بايد از درون شعب نشات بگيرد
مدير شعب گلستان : اصول شايسته گزيني و شايسته پروري بايد از درون شعب نشات بگيرد محمد غفوريان مدير شعب استان گلستان با بيان اين مطلب در سومين گردهمائي فصلي روساي دواير مديريت و شعب استان ،گفت : مجموعه ستاد مدیریت در هر بخشی که شعب نیاز به مساعدت داشته باشند با توجه به امکانات و بضاعت موجود همواره همراه و در کنار آنان خواهند بود.

بسمه تعالي

مدير شعب گلستان :

اصول شايسته گزيني و شايسته پروري بايد از درون شعب نشات بگيرد

محمد غفوريان مدير شعب استان گلستان با بيان اين مطلب در سومين گردهمائي فصلي روساي دواير مديريت و شعب استان ،گفت : مجموعه ستاد مدیریت در هر بخشی که شعب نیاز به مساعدت داشته باشند با توجه به امکانات و بضاعت موجود همواره همراه و در کنار آنان خواهند بود. وی افزود؛ تمامي امور و اتفاقات خوبی که حادث ميشود از شعبه نشات ميگيرد و با كنترل و هدایت روسای شعب صورت می پذیرد، پس باید به گونه ای در هدایت و انجام امور عمل نماییم که با سرلوحه نمودن بهره وری لازم در کارها و ارتقاء آن منجر به نتایج بهتري شود.

مدير شعب استان اظهار داشت؛ واقعیتی که در حوزه فرآیند ارزیابی عملکرد شعب وجود دارد آن است که کیفی سازی خدمات در نهايت  منجر به كمي سازی خواهد شد و این موضوع عیناً در شعب قابل مشاهده می باشد.

محمد غفوريان ضمن ابلاغ پیام تشکر و قدردانی مدیرعامل بانک از تلاش ها و زحمات همکاران در تمامی سطوح ، در ادامه مباحثی که در گردهمایی مدیران ارشد بانک مطرح شد را برای روسای شعب عنوان نمود. مدير شعب گلستان تصريح كرد؛ شایسته گزینی و شایسته پروری دو اصل مهم در بانک هستند که باید از درون شعب اتفاق بیافتد. مدیر شعب اضافه کرد، در پرداخت تسهیلات به مشتريان،ضمن كنترل و نظارت بر مصرف تسهيلات، اعتبارسنجی و رعايت بهداشت اعتباری و دقت لازم در این حوزه بسیار حائز اهمیت است و مانع از افزایش مطالبات معوق ميشود.

وی تصریح کرد؛ در بانک مسکن هیچ موضوعی به چالش کشیده نخواهد شد چون همه ما به وجود اراده، شایستگی و توانمندی در همکاران ایمان و اعتقاد داریم و همانگونه که می دانیم کارکنان یک سازمان مانند اعضای یک خانواده هستند که باید از یکدیگر مراقبت و صیانت نمایند، زيراکه ما در یک نهاد مالی فعالیت می نماییم و ممکن است در معرض خطرها و آسیب های مختلف قرار گیریم، پس همواره باید در چارچوب قوانین ، بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک حرکت كنيم.

محمد غفوریان عنوان کرد؛ شناسایی کامل مشتریان و داشتن اطلاعات کافی از آنان در ارائه خدمات بانکی بسیار حائز اهمیت است. وی به موضوع تخلفات بانكي اشاره کرد و گفت اگر ما از همكاران مواظبت و مراقبت داشته باشیم ، می توانیم از اتفاقات ناخوشایند و گرفتاری های آتی آنان جلوگیری نماییم.

مدیر شعب گلستان در بخش دیگري از سخنان خود بر توجیه اقتصادی پروژه های مسکونی تأکید کرد و از روسای شعب خواست تا نسبت به بازديد و بررسی های متناوب از پروژه ها اقدام نمایند. محمد غفوریان یادآور شد؛ حمایت و هماهنگی های لازم در بین همکاران یک شعبه و نيز با سایر شعب و همکاران ستاد مدیریت به ویژه در حوزه وصول مطالبات و جذب منابع امری ضروریست چراکه باعث تحقق بهتر اهداف و حصول نتایج موردنظر خواهد شد.

مدیرشعب همچنين خطاب به روسای شعب استان گفت؛ سعی نمایید تا زمینه های لازم را برای شکوفایی توانمندی ها و شایستگی های همکاران زیرمجموعه ایجاد کنید و با گردش های شغلی مناسب در شعبه باعث افزایش دانش و آگاهی آنان شوید.

وی در ادامه، بر ارجاع به موقع بخشنامه ها به همکاران ، پرورش نیروها و شایسته پروری و ایجاد امکان رشد شایستگی های آنان ، مدیریت صحیح مرخصی کارکنان و حضور فعال همکاران در دوره های آموزشی تأکید نمود.

محمد غفوریان به موضوع پرونده های اجرایی در حوزه وصول مطالبات نيز اشاره کرد و گفت: پرونده های اجرایی که در شعب موجود است را واكاوي و به مدیریت معرفی تا بررسی و پیگیری های لازم در مورد آنان صورت پذیرد.

مدیر شعب گلستان در ادامه سخنان خود به سوالات و ابهامات مطرح شده از سوی روسای شعب پاسخ داد.

گفتنی است در بخشهاي دیگری از این گردهمایی، معاونین اجرایی و مالی و فناوری مدیریت هر یک به ارائه مطالب در حوزه فعالیت خود و آمارهای مربوطه پرداختند و در ادامه روسای شعب و دوایر مدیریت نیز سوالات و مباحث کاری خود را جهت حاضرین در جلسه تشریح نمودند.

 

ساعت : 08:46:00
تاريخ : 1348/10/11