تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

محمد غفوریان ، مدیر شعب گلستان : بانکداران باید امیدآفرین ، کارآفرین و اثربخش و مطلع باشند.

محمد غفوریان ، مدیر شعب گلستان : بانکداران باید امیدآفرین ، کارآفرین و اثربخش و مطلع باشند.
محمد غفوریان ، مدیر شعب گلستان : بانکداران باید امیدآفرین ، کارآفرین و اثربخش و مطلع باشند. محمد غفوریان مدیر شعب گلستان با بیان این مطلب در نشست هم اندیشی با بانکداران و متصدیان نگهداری اسناد شعب که در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد، طی سخنانی در آغاز این نشست، گفت: جلسه هم اندیشی امروز ، جلسه مودت ، دوستی ، همدلی و همفکری است و آنچه که در این همایش حائز اهمیت است همبستگی و احساس تعلق به جامعه ای بزرگ تر و فراتر بنام بانک مسکن است نه به یک جامعه محدود بنام شعبه.

بسمه تعالي

محمد غفوریان ، مدیر شعب گلستان :

بانکداران باید امیدآفرین ، کارآفرین و اثربخش و مطلع باشند.

محمد غفوریان مدیر شعب گلستان با بیان این مطلب در نشست هم اندیشی با بانکداران و متصدیان نگهداری اسناد شعب که در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد، طی سخنانی در آغاز این نشست، گفت: جلسه هم اندیشی امروز ، جلسه مودت ، دوستی ، همدلی و همفکری است و آنچه که در این همایش حائز اهمیت است همبستگی و احساس تعلق به جامعه ای بزرگ تر و فراتر بنام بانک مسکن است نه به یک جامعه محدود بنام شعبه. وی افزود؛ حضور و وجود شما همکاران برای ما بسیار ارزشمند بوده و هدف از برگزاری این نشست حذف فاصله ها و ایجاد نزدیکی و صمیمیت بیشتر است و دستاورد و نتایج برگزاری اين جلسه می تواند تضارب آراء و همفکری دوستان را به همراه داشته باشد. محمد غفوریان تصریح کرد؛ به عنوان مدیر استان از شما نیروهای جوان ، با انگیزه و تحصيلکرده بانک، انتظار یاری و مساعدت در حوزه های مختلف بانک را دارم.

مدیر شعب گلستان درادامه بر رقابت های برون سازمانی ، امیدآفرینی ، کارآفرینی و اثربخشی كاركنان و دوری جستن آنان از هر گونه سیاه نمایی تأکید کرد. وي از همكاران خواست، امید به تغییر و تحول و شکوفایی در مسیر شغلی خود را تقویت نمایند. غفوریان اضافه کرد؛ ما برای پذیرش و دریافت نظرات ، انتظارات و پیشنهادات همکاران مشتاقانه آمادگی کامل داریم و در این خصوص راهکارها و مسیرهای لازم را برای انتقال و ارائه مطالب همکاران در نظر گرفته ایم تا شما بتوانید مستقیماً و بدون واسطه نظرات و مطالب خود را به مدیریت انتقال دهید. وی گفت؛ از همکاران انتظار می رود توانایی ها و شایستگی های شغلی خود را به منصه ظهور برسانند و هرگز دچار یأس و ناامیدی نشوند تا شاهد پيشرفت و موفقیت های کاری خود باشند.

مدیر شعب استان خطاب به بانکداران و متصدیان نگهداری اسناد شعب، عنوان کرد:  قطعاً شاهد تغییراتی در سیستم و شبکه بانک خواهیم بود و شما با توجه به آگاهی و دانش ، اشتياق ، تجربه و سنوات خدمت خود سفیران این تغییر خواهید بود، تغییراتی که به فراخور شرایط اجتماعی و اقتصادی و جابجايي هرم سنی در حال اتفاق افتادن است و شما در آینده با آن روبرو خواهید شد.

محمد غفوریان اظهار داشت؛ پشتیبانی برای ارتقا بیشتر حول همکاری و نوآوری است و من به ارتباط منظم با کارمندان نه به شکل فرمان و تحكم اعتقاد داشته و به عنوان یک مدیر نیاز به حمایت و دلگرمی از سوی یکایک همکارانم دارم.

مدیر شعب گلستان، مطالعه مستمر بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک توسط همکاران به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش شغلی آنان برای کسب توفیق و پیشرفت و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و نيز رعایت نظم و آراستگی بصری و تکریم ارباب رجوع و برخورد و رفتار شایسته با ايشان و ارائه مشاوره هاي لازم ومناسب را خواستار شد . محمد غفوریان به موضوع وصول مطالبات بعنوان یکی از مباحث و حوزه های چالشی بانك اشاره کرد و از همکاران خواست ؛ ضمن توجه جدی به این حوزه، پیگیری مستمری را در این خصوص بکار گیرند.

وی ادامه داد؛ همکاران باید با مراقبت و كنترل مستمر و هميشگي بر امور كاري، از ارقام و آمارهاي شعبه مطلع و نسبت به آن حساسيت و توجه كافي داشته باشند. غفوريان افزود: بانكداران و متصديان شعب بايد با  دقت و هوشیاری لازم در محیط کار بتوانند از یکدیگر صیانت و مراقبت نمایند تا سلامت جسم و روح آنان در معرض خطر و آسیب قرار نگیرد.

مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد؛ اگر موفقیتی در استان اتفاق می افتد در وهله اول آن را ناشي از حس همدلی و وفاق جمعی استان گلستان مي دانند و در اين راستا همه ما  بايد برای کسب توفیق در حوزه های مختلف خدمات بانکی از هیچ تلاش و کوششی  فروگذار نباشیم.

وی در ادامه از تلاش ها و زحمات ارزشمند كليه همکاران در تمامي حوزه ها تشکر وقدردانی و ابراز امیدواری نمود؛ تداوم تلاش های موثر همکاران منجر به کسب رضایت مندی بيشتر مشتریان و تحقق اهداف عالی بانک شود و این جلسه ، نقطه عطفي براي آغاز جلسات و ارتباطات سازنده ای باشد كه بتوانیم در آينده داشته باشیم.

در ادامه این نشست مشترک ، از عبیداله قرنجیگ به جهت کسب رتبه سوم کشوری در رشته تحقیق آزاد مسابقات سراسری قرآن کریم و نیز نفرات برتر آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان در گروه بانکداران با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل و قدردانی و همچنین هدیه ازدواج و پیام تبریک مدیرعامل بانک به میثم علی پور توسط مدیرشعب استان اهدا شد.

گفتنی است، در بخش ديگري از این گردهمایی؛ بانکداران و متصدیان نگهداری اسناد شعب هر یک سوالات ، ابهامات و نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه های مختلف بانک مطرح نمودند که در ادامه مدیرشعب استان ، پاسخگوی سوالات آنان بود.

ساعت : 08:43:00
تاريخ : 1348/10/11