تازه های اخبار تازه های اخبار

مسایل ومشکلات دستگاههای کارتخوان در گلستان بررسی شد

مدیریت گلستان اقدام به برگزاری نشست مشترکی با حضور مسیولان این مدیریت ، رابطین بازاریابی دستگاههای کارتخوان شعب ، رییس شعبه مرکزی گنبد کاووس و مدیرعامل شرکت پشتیبانی پرشین سوییچ در محل شعبه مذکور نمود.

مسایل ومشکلات دستگاههای کارتخوان در گلستان بررسی شد
مدیریت گلستان به منظور پیگیری و بررسی مسایل و مشکلات دستگاههای کارتخوان بانک ، اقدام به برگزاری نشست مشترکی با حضور مسیولان این مدیریت ، رابطین بازاریابی دستگاههای کارتخوان شعب ، رییس شعبه مرکزی گنبد کاووس و مدیرعامل شرکت پشتیبانی پرشین سوییچ در محل شعبه مذکور نمود.
در این جلسه علی زمانی کارشناس بازاریابی مدیریت گلستان ، ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات کلیه همکاران در زمینه بازاریابی دستگاههای کارتخوان و تشریح موضوع و هدف از برگزاری این جلسه ، بر ضرورت آگاهی همکاران به ویژه رابطین بازاریابی شعب از وضعیت نصب ، سرویس دهی و پیگیری مشکلات پذیرندگان تاکید کرد. وی با بیان اینکه دستگاههای کارتخوان یکی از درگاههای مهم جذب منابع می باشد ، در ادامه به ارایه آماری در خصوص تعداد دستگاهای موجود ، فعال و غیرفعال پرداخت. زمانی افزود : از ابتدای سال 93 ، تعداد 242 مورد بازاریابی جدید pos انجام شده است ، اما باید بدانیم هدف بانک در سال جاری افزایش بازدهی و کارآیی دستگاههای موجود و خارج نمودن دستگاههای غیرفعال جهت جایگزینی با دستگاههای جدید ، شناسایی مشتریان به لحاظ میزان و مبلغ تراکنش قبل از ارسال تقاضای نصب می باشد. وی در ادامه از همکاران حاضر در جلسه خواست تا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه ارایه نمایند.
همچنین در ادامه این نشست نجف زاده مدیرعامل شرکت پرشین سوییچ در گلستان ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط همکاران ، مواردی را در خصوص میزان و مبلغ تراکنشها ، تشویق پذیرندگان به فعالیت و کارکرد بیشتر و کسب امتیازات لازم ، اخذ اطلاعات دقیق مشتریان متقاضی نصب دستگاه ، معرفی مشتریان vip ، آموزش لازم به رابطین بازاریابی شعب و ... مطرح کرد.
سپس در ادامه این نشست دانیال رشیدیان مسیول شعبه مرکزی گنبد کاووس موارد
آخرین بروزرسانی 1394/4/2