تقدیر مدیر شعب استان گلستان از همکاران آزاده

تقدیر مدیر شعب استان گلستان از همکاران آزاده

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان همزمان با فرارسیدن 26 مردادماه، روز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، از همکاران آزاده شاغل و بازنشسته این مدیریت تجلیل و قدردانی کرد.

مدیر شعب استان در این مراسم، طی سخنانی اظهار داشت: بی‌تردید تاریخ کشور عزیزمان، شکوه بی‌نظیر اسوه‌های مقاومت و ایثار و شوق بی‌پایان بازگشت آزادگان سرافراز را هرگز از یاد نخواهد برد و تا تاریخ باقیست، بردباری و شکیبایی در آزادگان سربلند معنا می‌شود.

 وی گفت: بی‌شک شما که با استعانت از درگاه الهی، مقاومت و شکیبایی همراه با تحمل آلام و رنج شکنجه‌های دوران افتخارآفرین مقاومت را به اسارت تن و جان خویش درآورده‌اید، ایمان و ایران خویش را آزاده و سربلند نموده‌اید. مدیر شعب استان گلستان همچنین صحت و سلامتی همکاران آزاده را از خداوند متعال خواستار شد و ابراز امیدواری نمود تا خداوند سبحان آلام و رنج‌های دوران اسارت و همچنین دوران مشقت‌بار چشم‌انتظاری خانواده ایشان را ذخیره آخرتشان قرار دهد.

مجید اسدی فر در پایان سخنان خود فرا رسیدن روز 26 مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به آغوش گرم خانواده و میهن اسلامی صمیمانه تبریک گفت و از ایثار و مقاومت و فداکاری ایشان با اهدای تندیس و هدایا تجلیل و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/5/28