دیدار مدیر شعب گلستان با مدیر تعاونی کارخانجات خوراک دام و طیور استان

محمدرضا جعفری مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک با مدیر تعاونی کارخانجات خوراک دام و طیور استان دیدار و پیرامون تعاملات مالی و همکاری های دو جانبه گفتگو نمود.

در این نشست که حسین نوروزی پور معاون مدیر شعب، ایمانیان رئیس دایره مالی و زمانی کارشناس بازاریابی مدیریت نیز حضور داشتند، محمدرضا جعفری مدیر شعب استان طی سخنانی با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، از اطمینان و حسن اعتماد مدیر تعاونی به جهت انتخاب بانک مسکن به عنوان بانک عامل در مراودات مالی ایشان، تشکر و قدردانی کرد.

 مدیر شعب گلستان در ادامه تعدادی از طرح ها، خدمات و محصولات بانک را تشریح و آمادگی بانک مسکن را برای ارائه انواع خدمات و محصولات بانکی اعلام نمود. در بخش دیگری از این دیدار، افتخارالدین مدیر تعاونی کارخانجات خوراک دام و طیور استان، در سخنانی بانک مسکن را به عنوان یک بانک مردمی و تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان برشمرد و با اعلام رضایت از خدمات رسانی کارکنان بانک، خدمات و تسهیلات بانک مسکن را در راستای تامین مسکن اقشار مختلف جامعه، مطلوب و ارزشمند و حائز اهمیت دانست.

در ادامه این نشست، طرفین بر تقویت و گسترش تعاملات مالی و همکاری های فی ما بین تاکید کردند. گفتنی است، مدیر تعاونی کارخانجات خوراک دام و طیور استان از مشتریان قدیمی بانک مسکن می باشد و هدف از برگزاری این جلسه، تقویت و توسعه مراودات و تعاملات مالی ایشان با بانک مسکن بوده است.

Last Updated 1400/5/13