دیدار معاون مدیریت گلستان با رئیس نظام مهندسی گنبد کاووس

حسین نوروزی پور معاون مدیریت گلستان در راستای جذب منابع و تحقق اهداف تعیین‌شده در این بخش و به‌منظور توسعه و گسترش تعاملات با سازمان نظام‌مهندسی شهرستان گنبدکاووس، طی نشستی مشترک با رئیس و اعضای هیئت مدیره این سازمان دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست مشترک که رئیس دایره اعتباری، کارشناس بازاریابی مدیریت و رئیس شعبه مرکزی گنبدکاووس نیز حضور داشتند، خدمات و تسهیلات بانک مسکن همراه با سیاست‌های اعتباری بانک در سال جاری، تشریح و توضیحات کاملی در خصوص تسهیلات مرتبط جهت بهره‌مندی مهندسانی که در حوزه ساخت مسکن فعالیت می‌نمایند ارائه شد.

همچنین در ادامه این جلسه، نوروزی پور معاون مدیریت گلستان، خواستار توسعه و گسترش مراودات و تعاملات فی‌مابین و تمرکز منابع مالی مهندسین در بانک مسکن شد و ابراز امیدواری نمود تا با توجه به مرتبط بودن فعالیت‌های مهندسین با بانک مسکن به‌ویژه در حوزه ساختمان، شاهد ارتباط دوسویه و انتخاب بانک مسکن به‌عنوان بانک عامل مهندسین در مراودات مالی آنان باشیم.

در بخش دیگری از این نشست، مدیران نظام ‌مهندسی گنبدکاووس نیز انتظارات و پیشنهادات خود را در حوزه فعالیت‌های خود مطرح کردند.

Last Updated 1400/5/11