مذاکره مدیر شعب گلستان با مدیر شرکت لبنیاتی صباح

محمدرضا جعفری مدیر شعب استان گلستان در راستای جذب منابع و به منظور توسعه و گسترش تعاملات و مراودات مالی با شرکت لبنیاتی صباح با دکتر محمود ابراهیمی مدیر این شرکت دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست مشترک که در محل شرکت صباح واقع در شهرستان گنبدکاووس و با حضور کرامت اسماعیلی معاون مدیریت ، مهدی پسرکلو رئیس شعبه مرکزی گنبد کاووس و زمانی کارشناس بازاریابی مدیریت برگزار شد ، محمدرضا جعفری مدیر شعب استان ، طی سخنانی با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و دیدار با مدیر شرکت صباح، گفت: مایه افتخار خواهد بود که بتوانیم به شرکت خوشنام صباح با تجارب ارزشمند و سابقه فعالیتی درخشان در تولید انواع محصولات لبنی در سطح کشور و بین الملل، ارائه خدمات نماییم.

وی با بیان این مطلب ضمن قدردانی از مدیر شرکت صباح به جهت برگزاری این جلسه ، در ادامه به برخی از خدمات و محصولات بانک اشاره و مزایا و شرایط انها را برای ایشان تشریح کرد. مدیر شعب گلستان آمادگی بانک مسکن را به منظور ارائه انواع خدمات و تسهیلات بانکی متناسب با فعالیت های شرکت صباح اعلام و ابراز امیدواری نمود تا برگزاری این نشست آغازی برای گسترش تعاملات و مراودات مالی فی ما بین شود.

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد تا کارشناسان امور مالی بانک و شرکت صباح طی نشستی مشترک بررسی های لازم در خصوص اعطای تسهیلات بانکی در بخش سرمایه ثابت و نیز افتتاح حساب متناسب با فعالیت های مالی شرکت صباح صورت گرفته و پیگیریهای بعدی در این خصوص توسط همکاران بازاریابی مدیریت در جهت ادامه همکاری و تعاملات مالی انجام پذیرد.

Last Updated 1400/4/12